< img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=641140479061166&ev=PageView&noscript=1" />

تولید کننده صندلی کمپینگ لیبل خصوصی|راهنمای مستقیم کارخانه OEM

May 07, 2026

پیام بگذارید

چرا صاحبان برند نباید یک مدل صندلی واحد ایجاد کنند؟

 

info-744-816

کار با aتولید کننده صندلی کمپینگ برچسب خصوصیدر یک SKU یک نقطه ورودی رایج است-اما به ندرت استراتژی بلندمدت- درستی است. خریداران خرده‌فروشی که فقط یک صندلی تاشو دارند، سه مزیت قابل اندازه‌گیری را از دست می‌دهند: حاشیه فروش متقابل، تمایز کانال، و توزیع ریسک در بین سطوح قیمت.

Sunwee به عنوان یککارخانه صندلی کمپینگ سفارشیاز سال 1997، صندلی های کمپینگ، تختخواب، میز و کمد را از تاسیسات فوجیان ما با گواهینامه های ISO 9001، BSCI، TUV، و SGS تولید می کند. داده‌های تولید بیش از 27 سال یک الگوی ثابت را نشان می‌دهد: برندهایی که با مجموعه صندلی‌های 3 تا 5 SKU راه‌اندازی می‌شوند، نرخ سفارش مجدد 2.4 برابری را در عرض 18 ماه نسبت به عرضه‌های تک-SKU مشاهده می‌کنند.

دلیلش سرراست است. خرده‌فروشی که فقط یک صندلی MSRP 29.99 دلاری را می‌فروشد، تنها بر اساس قیمت رقابت می‌کند. خرده‌فروشی که یک صندلی ورودی 19.99 دلاری، یک مدل-مدل متوسط ​​39.99 دلاری، و یک صندلی سنگین{7}}69.99 دلاری ممتاز می‌فروشد، کل مکالمه دسته را در قفسه کنترل می‌کند.

چگونه یک ماتریس محصول خوب / بهتر / بهترین بسازیم

 

یک سیستم لایه ساختاریافته کارآمدترین چارچوب استتامین کننده صندلی تاشو OEMمی تواند اجرا کند. در اینجا نحوه تجزیه آن در سطح کارخانه آمده است:

 

ردیف مواد قاب پارچه ظرفیت وزنی وزن بسته بندی محدوده FOB (USD)
خوب(ورودی) آلومینیوم 6061 یا فولاد 0.6 میلی متری 600D آکسفورد، پوشش PU 1500 میلی متر 100 کیلوگرم / 220 پوند 2.1 کیلوگرم $8.50 – $11.00
بهتر است(وسط) 0.8 میلی‌متر فولاد روکش شده با پودر- 600D + 300ترکیب پلی استر، دافع آب- 120 کیلوگرم / 265 پوند 2.8 کیلوگرم $12.00 – $16.50
بهترین(حق بیمه) 7075 آلیاژ آلومینیوم، لوله 1.0 میلی متر 900D آکسفورد، دو-درز دوخت، لمینت TPU 150 کیلوگرم / 330 پوند 3.4 کیلوگرم $18.00 – $24.00

 

تصمیمات مهندسی کلیدی در هر سطح:

 

ردیف خوب- روی بسته‌بندی تمرکز کنید. از مکانیزم تا کردن متقاطع{2}}پایه ساده‌تر با قفل تک-نقطه‌ای استفاده کنید. CBM را زیر 0.045 در هر واحد برای حداکثر بارگیری کانتینر 40HQ هدف قرار دهید (تقریباً 1800-2100 واحد در هر کانتینر بسته به طراحی).

 

ردیف بهتر- ویژگی‌های ارگونومیک را اضافه کنید: دسته‌های قابل تنظیم، پشتی صندلی تقویت‌شده، و کیف حمل با بند شانه. 0.8 میلی مترپوشش ضد زنگ پودری-روکش شده-روی لوله فولادی نمک را فشار می دهد-نتایج آزمایش اسپری در 48 ساعت گذشته بدون خوردگی قابل مشاهده.

 

بهترین لایه- اینجاست که سرمایه گذاری مهندسی بیشترین اهمیت را دارد. استفاده کنیدقاب آلیاژ آلومینیوم 7075اجزاء در نقاط تنش، درزهای باربری دوگانه-دوباره-و سیستم قفل 4-نقطه ای. آزمایش ظرفیت وزنی باید با ضریب ایمنی 2.5× از رتبه بندی اعلام شده بیشتر باشد - بنابراین یک صندلی با وزن 150 کیلوگرم باید از آزمایش بار استاتیکی 375 کیلوگرم بدون تغییر شکل قاب جان سالم به در ببرد.

 

درباره قابلیت‌های سرویس OEM و ODM ما برای توسعه{0} دامنه کامل بیشتر بیاموزید.

 

سیستم‌های رنگ، سیستم‌های بسته‌بندی، و سازگاری با قرار دادن لوگو

 

هنگامی که ساختار لایه شما تنظیم شد، مرحله بعدی انسجام بصری در سراسر مجموعه است. اینجاست که اکثر پروژه‌های برچسب خصوصی شکست می‌خورند-هر SKU را به‌عنوان یک مورد مستقل و بدون زبان طراحی یکپارچه سفارش می‌دهند.

سیستم رنگ

یک پالت اصلی از 3 تا 4 رنگ قاب اصلی (مشکی مات، خاکستری شنی، سبز جنگلی، آبی) را انتخاب کنید که در هر سه لایه اعمال می شود. سپس 2 تا 4 رنگ پارچه را انتخاب کنید که پالت قاب را تکمیل می کند. یک سیستم رنگ منظم به این معنی است:

  • رنگ قاب با انسجام قفسه خوب / بهتر / بهترین=مطابقت دارد
  • رنگ‌های پارچه به‌صورت فصلی بدون تغییر ابزار می‌چرخند (چرخه رنگرزی پارچه ۱۵ تا ۲۰ روز در مقابل{2}} روز برای پودر قاب-روکش است)
info-800-533

سیستم بسته بندی

 

در صورت امکان ابعاد کارتن را یکسان کنید. اگر لایه‌های خوب و بهتر هندسه تاشو مشابهی داشته باشند، می‌توانند از کارتن‌های اصلی یکسان استفاده کنند-فقط برچسب محصول تغییر می‌کند. این هزینه ابزار کارتن را تقریباً 30٪ کاهش می دهد و الگوهای پالت انبار را برای خریدار ساده می کند.

 

برایبهترین لایه، اندازه بسته بندی بزرگتر ممکن است به کارتن جداگانه نیاز داشته باشد. طرح گرافیکی کارتن (موقعیت لوگو، قرار دادن بارکد، پانل مشخصات چند زبانه) را استاندارد کنید تا هر سه لایه به نظر به یک خانواده تعلق دارند.

 

قرار دادن لوگو

 

قبل از شروع نمونه برداری یک استاندارد برنامه کاربردی لوگو را تعریف کنید:

روش لوگو بهترین برای ماندگاری تاثیر هزینه واحد
چاپ صفحه (پارچه) لوگوهای برندهای بزرگ 50+ چرخه شستشو +$0.15 – $0.30
برچسب بافته شده (دوخته شده به لبه صندلی) سطح برتر، نام تجاری ظریف طول عمر +$0.05 – $0.10
وصله لاستیکی برجسته (تکیه پشتی) حس لامسه متوسط-تا-بالا طول عمر +$0.25 – $0.50
حکاکی لیزری (تکیه دست آلومینیومی) فقط بهترین ردیف دائمی +$0.40 – $0.70

 

یک رویکرد عملی: چاپ صفحه روی Good، برچسب بافته شده روی Better، پچ برجسته یا حکاکی لیزری روی Best. این یک نردبان با کیفیت قابل مشاهده ایجاد می کند بدون اینکه خریدار را گیج کند.

 

برای مشاهده طرح‌های مرجع که می‌توانند با برند شما سازگار شوند، مجموعه صندلی‌های کمپینگ فعلی ما را مرور کنید.

 

کانال-استراتژی های خاص SKU بر اساس مارکت

 

کانال های توزیع مختلف نیاز به پیکربندی های متفاوتی دارند. یکتامین کننده صندلی تاشو OEMدرک این موضوع می تواند شما را از تضادهای پرهزینه کانال نجات دهد.

 

خرده فروشی بزرگ-باکس (Walmart، Target، Home Depot)

  • اولویت:کمترین هزینه فرود، حداکثر مقدار بسته در هر 40 HQ
  • ردیف پیشنهادی:خوب یا بهتر
  • درایورهای مشخصات کلیدی:بهینه سازی CBM، بسته بندی ساده (بدون کیف حمل برای صرفه جویی در هزینه)، انطباق تست EN581 برای نسخه های اروپایی
  • حجم سفارش معمولی:3000 تا 10000 واحد در هر SKU در هر فصل

 

خرده فروشان تخصصی در فضای باز (REI، Decathlon، Canadian Tire)

  • اولویت:تمایز کیفیت، اعتبار پایداری
  • ردیف پیشنهادی:بهتر یا بهترین
  • درایورهای مشخصات کلیدی:منکر پارچه بالاتر، قاب های آلومینیومی،تسهیلات حسابرسی شده BSCIاسناد انطباق، گزینه های پارچه بازیافتی
  • حجم سفارش معمولی:500-2000 واحد در هر SKU در هر فصل

 

E{0}}تجارت / DTC (فروشگاه‌های آمازون، Shopify)

  • اولویت:بسته بندی کوچک{0}}پسند، ارزش درک شده بالا
  • ردیف پیشنهادی:بهتر و بهترین
  • درایورهای مشخصات کلیدی:اندازه بسته بندی جمع و جور (مناسب با آستانه بسته 60 سانتی متری برای برخی از حامل ها)، کیف حمل جذاب،-محصولات عکاسی با کیفیت بالا از کارخانه
  • حجم سفارش معمولی:200-1000 واحد در هر SKU در هر چرخه ذخیره مجدد

 

توزیع کنندگان منطقه ای (اروپا، استرالیا، ژاپن)

  • اولویت:بازار{0}}گواهینامه های خاص، بسته بندی محلی
  • ردیف پیشنهادی:هر سه لایه (ماتریس کامل)
  • درایورهای مشخصات کلیدی:انطباق با REACH (EU)، استانداردهای AS/NZS (استرالیا)، الزامات برچسب‌گذاری واردات ژاپنی
  • حجم سفارش معمولی:1000 تا 5000 واحد در چندین SKU

 

پرفروش‌ترین‌های ما را برای مدل‌های اثبات‌شده که با موفقیت در چندین کانال تطبیق داده شده‌اند، بررسی کنید.

 

نحوه کنترل MOQ، هزینه های نمونه برداری، و زمان تولید

 

این بخشی است که بیشتر مدیران تدارکات به آن اهمیت می دهند. اجازه دهید شماره‌های سطح کارخانه- را به شما بدهم.

 

واقعیت های MOQ

 

ردیف MOQ استاندارد (در هر SKU/رنگ) ترکیبی-MOQ رنگ یادداشت ها
خوب 1000 واحد 500 واحد از ابزار موجود، سریعترین چرخش استفاده می کند
بهتر است 800 واحد 400 واحد ممکن است به حداقل مقدار رنگ پارچه نیاز داشته باشد
بهترین 500 واحد 300 واحد قطعات آلومینیومی دارای محدودیت های MOQ بالاتری هستند

 

اگر یک مجموعه 3 لایه با هر کدام 3 رنگ راه اندازی می کنید، کل سفارش اولیه بسته به انتخاب لایه بین 4500 تا 9000 واحد است. الفتولید کننده صندلی کمپینگ چینبا-منبع پارچه داخلی می‌تواند MOQها را 20 تا 30 درصد در مقایسه با کارخانه‌هایی که تهیه مواد را برون سپاری می‌کنند کاهش دهد.

 

جدول زمانی نمونه برداری

فاز مدت محدوده هزینه
نمونه مفهومی اولیه (قاب موجود) 7-10 روز کاری 80 تا 150 دلار برای هر نمونه
قاب اصلاح شده / مکانیزم سفارشی 15-25 روز کاری 200 تا 500 دلار برای هر نمونه
نمونه کامل OEM (ابزار جدید) 35-50 روز کاری 800 تا 2500 دلار (قالب مستهلک شده به صورت عمده)

 

نمونه‌ها همیشه در برابر اولین سفارش انبوه{0}}یک روش استاندارد در هر مؤسسه قابل استرداد هستندکارخانه صندلی کمپینگ سفارشی.

 

زمان سرب توسعه کامل

 

از نمونه تایید شده تا بارگیری کانتینر:45-60 روزبرای سفارشات استاندارد فصل اوج (مارس تا ژوئن) به دلیل صف مواد اولیه 10 تا 15 روز اضافه می‌شود.

 

تیم تحقیق و توسعه ما مهندسی سازه، آزمایش پارچه، و بهینه‌سازی بسته‌بندی را در خانه انجام می‌دهد، که به معنای تکرار کمتر بین دورهای نمونه است.

 

سوالات متداول

س: حداقل مقدار سفارش برای یک صندلی کمپینگ رنگی سفارشی چقدر است؟

پاسخ: برای مدل‌های استاندارد که از فریم‌های موجود استفاده می‌کنند، می‌توانیم 500 واحد در هر رنگ در سطوح خوب و بهتر تولید کنیم. بهترین مدل های آلومینیومی ردیف حداقل به 300 واحد نیاز دارند. تعداد زیادی رنگ پارچه ممکن است 200 واحد هزینه اضافی برای مسابقات پنتون سفارشی خارج از پالت استاندارد ما اضافه کنند.

س: آیا می توانید طرح صندلی کمپینگ موجود ما را از یک تامین کننده دیگر مطابقت دهید؟

ج: بله. یک نمونه فیزیکی یا بسته فنی دقیق با ابعاد، مشخصات مواد و الزامات بسته بندی را برای ما ارسال کنید. تیم مهندسی ما یک نمونه مفهومی را ظرف 15 تا 25 روز کاری تولید می کند. تکرار دقیق همیشه به دلیل ابزارهای مختلف امکان پذیر نیست، اما ما عملکرد، ظرفیت وزن و ظاهر بصری را در محدوده های تحمل قابل قبول مطابقت می دهیم.

س: صندلی های کمپینگ شما دارای چه گواهینامه های آزمایشی هستند؟

A: همه مدل ها تست EN581 (استاندارد اروپایی مبلمان فضای باز) را برای پایداری و دوام انجام می دهند. مرکز ما دارای گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO 9001، انطباق اجتماعی BSCI، ایمنی محصول TUV و گواهینامه های تست مواد SGS است. گزارش های آزمایشی با هر محموله انبوه همراه است و قبل از شروع تولید برای ممیزی خریدار در دسترس است.

دعوت به اقدام

 

ارسال درخواست
شما آن را خواب می بینید ، ما آن را طراحی می کنیم
شرکت Fujian Sunwee Outdoor Co. ، Ltd
با ما تماس بگیرید